Recenzja redakcyjna. Super Deo firmy Reutter – oryginalny dezodorant do pach i stóp dla każdego

Super Deo

Przed nami jeszcze kilka upalnych dni, jednak nawet jesienią i zimą nasze ciało poci się, czemu często towarzyszy przykry zapach powodujący dyskomfort.  Nie ma nic gorszego niż nieprzyjemna woń, która odbiera nam pewność siebie (przed spotkaniem z klientem, randką czy rozmową kwalifikacyjną).  Na szczęście istnieją sprawdzone sposoby, które pozwalają uniknąć przykrego zapachu. Czy Super Deo firmy Reutter okazał się kosmetykiem godnym polecenia? Sprawdź, co na jego temat mają do powiedzenia nasze redaktorki po przeprowadzeniu gruntownych testów.

Naturalna i skuteczna ochrona przed przykrym zapachem potu

Początkowo dość sceptycznie podchodziłyśmy do nietypowej formuły dezodorantu. Mamy tu bowiem do czynienia z krystaliczną skałą. Naturalny dezodorant kusił nas od jakiegoś czasu.

Super Deo firmy Reutter sprawił nam miłą niespodziankę, okazał się bowiem niezastąpiony w walce z przykrym zapachem potu. Odkąd go stosujemy, nie musimy obawiać się, że w autobusie dosięgnie nas mokra niespodzianka powodująca dyskomfort. Super Deo firmy Reutter sprawdził się nawet w upalne dni. Wówczas udało nam się uniknąć przykrego zapachu potu. To zasługa właściwości antybakteryjnych wysokogatunkowej krystalicznej skały dezodorantu Super Deo. Ogranicza ona namnażanie mikroorganizmów, którym zawdzięczamy przykry zapach. W rezultacie unikamy nieprzyjemnej woni. Już od początku stosowania zauważa się, że mamy do czynienia z produktem markowym i znakomitym – Super Deo to nie imitacja.

Bezwonny dezodorant o uniwersalnym zastosowaniu

Super Deo firmy Reutter jest produktem bezzapachowym. To niewątpliwie jego zaleta, ponieważ substancje zapachowe dodawane do kosmetyków należą do najczęściej spotykanych alergenów. Ich brak w składzie produktu zapobiega podrażnieniom i reakcjom uczuleniowym. Poza tym bezwonny dezodorant można stosować wraz ze swoimi ulubionymi perfumami. Ta cecha czyni produkt także niezwykle uniwersalnym. Z jego dobrodziejstw można korzystać wraz z partnerem, ponieważ zapach nie definiuje płci użytkownika. Gdy wyjeżdżamy na wczasy, możemy zabrać jeden dezodorant na spółkę, co zawsze zmniejsza nasz bagaż kosmetyczny.

Super Deo firmy Reutter

Kosmetyk o niezwykle wysokiej wydajności

Niewątpliwą zaletą dezodorantu Super Deo firmy Reutter jest fakt, iż przy codziennym stosowaniu wystarcza on na rok, co czyni go produktem niesamowicie wydajnym i przyjaznym dla portfela. Omawiany produkt można kupić w aptekach i sklepach zielarsko-medycznych, kosztuje ok. 17 zł, zatem nie jest wcale droższy od drogeryjnych specyfików, które sięgają dna średnio co dwa miesiące.

Życie w zgodzie z naturą bez przykrego zapachu potu

Na korzyść Super Deo firmy Reutter przemawia też jego skład. Mamy tu do czynienia z kosmetykiem naturalnym. Jego działanie opiera się na wysokiej jakości skale krystalicznej, co czyni produkt bezpiecznym dla naszego organizmu. Korzystając z jego dobrodziejstw, działamy też na korzyść środowiska naturalnego, gdyż w procesie produkcji omawianego kosmetyku nie wykorzystuje się chemikaliów.

Produkt niepozostawiający plam na ubraniach

Czasem trafiamy na dezodorant zapewniający doskonałą ochronę, ale pozostawia on plamy na ubraniach, co całkowicie dyskwalifikuje dany produkt. Super Deo firmy Reutter nie brudzi odzieży, gdyż to produkt oryginalny i dlatego można stosować go bez obaw.

Dezodorant do pach i stóp

Przy produkcji Super Deo nie wykorzystano alkoholu, dzięki czemu nie podrażnia on skóry nawet po depilacji. Korzystanie z jego dobrodziejstw jest całkowicie komfortowe. Warto podkreślić, iż produkt mogą stosować panie, panowie, dziewczyny i chłopaki zarówno pod pachy, jak i do stóp, które są częścią ciała o największej koncentracji gruczołów potowych. Super Deo to produkt testowany dermatologicznie.

Super Deo to kosmetyk pełen dobra, który poleciłybyśmy swojej przyjaciółce i przyjacielowi, którzy dbają o siebie, o swój portfel (płacą za 100 % pełnowartościowy produkt)  i szukają markowego, sprawdzonego produktu jakim jest Super Deo. Testowałyśmy inne dezodoranty, jednak Super Deo to nasz wybór. Jest dostępny w aptekach i sklepach medyczno-zielarskich. To skuteczne i ekologiczne rozwiązanie zapobiegające powstawaniu przykrego zapachu potu.

PODZIEL SIĘ: